Točité schodiště

Každý patrový dům potřebuje bezpečné schodiště, díky kterému se dostanete z patra do patra. Toto schodiště musí být opatřeno zábradlím, které ho doplňuje a dohromady tvoří celek. Také by mělo být esteticky hezké a mělo by dokonale zapadat do interiéru domu. Pokud máte doma schodiště, které už je v havarijním stavu, tak dlouho neváhejte a vyměňte ho za nové, než se stane neštěstí. Pokud zvolíte firmu fa-havlíček, tak si můžete být jistí, že Vaše nové schodiště bude nejen bezpečné, ale také nádherné na pohled.

točité schodiště

Tato společnost zásobu trh schodišti už od roku 1987 a za tu dobu udělal nespočet schodišť a zábradlí, které stojí dodnes. Jejich díla jsou nejen detailně propracované, ale také bezpečné a funkční. Díky zaměstnancům, co firma má, jsou jejich díla propracovaná do posledního detailu a lze se na tuto firmu spolehnout. Navíc dělají svoje díla kompletně na klíč a můžete se tak s nimi pobavit o všech detailech, které si přejete. Svoje působení tato společnost rozšířila i za hranice a nyní působí i po celé Evropě. V zahraničí však nezískali jenom zakázky, ale také zkušenosti, které přenáší na náš trh. Tudíž jsou jejich díla nejen novodobé, ale také s nádechem designu, který se dělá v zahraničí. Dále má firma vlastní tým projektantů, kteří mají kreativní přístup v oblasti designu a neustále se vzdělávají. Společnost má certifikáty podloženou odbornost a můžete si tak výt jistí, že svěřujete své schodiště do správných rukou. Samozřejmostí je, že využívají pouze kvalitní materiál, se kterým mají zkušenosti.

točité schodiště

Můžete si od této společnosti udělat točité schodiště https://www.fa-havlicek.cz/cs/m-26-tocita-schodiste, které se hodí i do menších prostorů. Dále pak dělají schodiště kovové, či lomené schodiště.

Pokud tedy chcete kvalitní schodiště, tak se obraťte na tuto společnost, která je špičkou v tomto oboru.