Stavíme domy na klíč

Sníte už pěknou řádku let o stavbě vlastního rodinného domku, ale nemáte odvahu se pustit do projektu a plánování?

Svěřte vaše plány odborníkům na slovo vzatým, odborníkům, kteří se už roky věnují projektům rodinných domů Vysočina hbstavby.cz. Nevíte, co by měl projekt obsahovat, co vše je potřeba zařídit, kam si dojít pro příslušná razítka, potvrzení, souhlasy, co se smí a co se nesmí? Rádi vám odborně a profesně poradíme.

projekt domu

Co vše je součástí projektové dokumentace?

  • V první řadě vaše požadavky, které zahrneme do projektu.
  • Snímek z katastrální mapy, kterou zakreslil Katastr nemovitostí.
  • Pokud bylo vydáno – pak územní rozhodnutí.
  • Jestliže není vydáno územní rozhodnutí – pak podmínky výstavby.
  • Polohopisné a výškopisné zaměření.
  • Hydrogeologický průzkum.

projekt stavba

Projektová dokumentace je standardně součástí ceny domu

Dokumentaci hradíte při podpisu smlouvy o smlouvě budoucí a o tuto částku za typový projekt se sníží poslední částka při fakturaci u dokončení díla. Průkazné materiály dodáváme běžně v pěti vyhotoveních, protože s nimi budete pracovat a potřebovat je při jednáních na úřadech. Jsme schopni pro vás vyřešit i schválené stavební povolení.

Proč byste si měli vybrat právě naši projekční kancelář?

Odpověď je jednoduchá. Garantujeme vám stoprocentní záruku kvalitního zpracování dokumentace, ale i použitých materiálů spolu se zajištěním kvalitních a profesionálně zručných řemeslníků. To bývá někdy kámen úrazu, ale spolupracujeme s ověřenými stavebními firmami, takže tento problém odpadá.

Stavíme domy tak zvaně „na klíč“, což ocení klient, který nemá absolutně zkušenost se stavbou rodinného domu a stavba by byla jeho noční můrou. My noční můře nedovolíme usednout a spřádat vaše myšlenkové pochody. Zaženeme ji zaručenými nízkými náklady na provoz následného domu a férovým jednáním.

Co si vzájemně domluvíme, to z naší strany platí a totéž očekáváme i od vás. Pro naši práci hovoří kladné a pochvalné recenze našich spokojeně bydlících klientů a nové nasmlouvané zakázky.