Kdo by odolal laseru?

Pokud se jedná o zábavu, vždy vybíráme takovou, při které se můžeme pobavit s větší skupinou lidí a rovněž hledíme i na bezpečí, které nám není cizí. Jednou z těch bezpečnějších her, při kterých se používají zbraně, je právě laser game a jistě jste o ní už slyšeli. Pokud jste ji však ještě nevyzkoušeli a toužíte po tom, zahrát si s vašimi přáteli hru, při které si neublížíte, ale naopak se báječně pobavíte, je nejvyšší čas zajít do arény, kde si můžete poměřit vaše síly.

DSC_0196

Arény plné dobrodružství

V nabídce nalezete hned 2 arény, ze kterých si můžete zvolit tu, která vás nejvíce uchvátí a poskytne vám zážitek, který si s vaším týmem dosyta užijete.

  • V první aréně na vás čeká dostatečně velký prostor i pro větší skupinu hráčů, ovšem s úkryty, které vás neochrání na dlouho. Ne nadarmo se jí říká labyrint, protože i když vám poskytne mnoho míst pro bezpečí, je podstatné se v něm pohybovat chytře a hlavně – bez dlouhých zastávek.
  • Druhá aréna je zaměřená na aztécky styl, kdy se zase můžete spolehnout na to, že před útočníkem se schováte na místa, kde by vás neočekával. Tato aréna je vhodná pro menší skupiny a pro všechny, kteří se vědí šikovně pohybovat na stromech a zasáhnout soupeře i z výšky. Vypadá tak trochu jako džungle, takže pokud máte rádi dobrodružství, rozhodně ji musíte vyzkoušet.

Aztec (12)

Důležité informace

Abyste hru absolvovali nejen s dobrým týmem, ale i odhodláním, že bude pro vás úspěšná, musíte zpočátku vyměřit vaše schopnosti. Čeká na vás řada her, které jsou však rozdělené dle úrovně schopností, které máte.
Pokud jste v laser game začátečníci, je vhodné si zvolit takovou, která bude pro vás stvořená. Časem se můžete dopracovat i na vyšší level a dopřát si i úroveň experta, který je v této hře opravdový machr. Z toho důvodu je dobré navštívit nás nejen jednou, ale přijít si dopřát i zábavu ve hře, která bude o něco náročnější než minule.