V létě si odpočiňte od make-upu


Horké dny se blíží rychlostí blesku, a tak je nad slunce jasnější, že obzvláště ženy řeší svůj vzhled poněkud intenzivněji. S pořád vyššími teplotami je absolutně nemožné zachovat na obličeji dokonalý a neroztékající se make-up, a tak byste se s ním měla na nějaký čas rozloučit. Ani ty z nejkvalitnějších, nevydrží delší dobu na svém místě a už vůbec v létě nepůsobí přirozeně a pěkně. Je tedy čas na jiné vychytávky a trendy, které neudělají tolik škody.
výraz obličeje.jpg

V létě se maska nenosí

Ano, je pochopitelné, že pokud vaše nedostatky převažují vaše klady a váš obličej trpí menšími vadami krásy, cítíte se pod make-upem mnohem jistější a svá. Teplé počasí však může váš vzhled pod těžkou vrstvou tohoto krému proměnit k nepoznání a až hrůzostrašný pohled. Není ale důvod na to, abyste podlehla depresím a zoufalství.
K dispozici máte o něco lehčí a složením prospěšnější nabídku tónovacích krémů, kterých účelem je pleť přirozeně sjednotit a rozzářit. Nedisponují však příliš velkými krycími schopnostmi, a tak vaše problémy, které jste dříve maskovala jen zlehka zakryjí. Budete ale působit bezprostředně a o to vám přece jde.
Tónovací krémy a jejich přednosti:
1.     Mají SPF, který vás i díky tomu, že máte na tváři nepatrné vylepšení v podobě tónovacího krému, ochrání před sluníčkem a poskytne vám ochranu před spálením.
lístky na tváři.jpg
2.     Dává pleti hydrataci po celý den a váš obličej pod ním může krásně dýchat. Není to tedy žádná maska, ale opravdový hydratační krém.
3.     Neucpává póry!Je dobré podotknout, že nejen v létě je to velkým plusem, který by vás měl přesvědčit k jeho koupi. Póry na naší pleti totiž nepůsobí vůbec dobře, když jsou značně otevřené. Nemluvě o tom, že ucpané póry vypadají zanedbalo a přidávají vám několik let navíc.
4.     Většina z nich neobsahuje žádné parabeny ani parfemační látky v jejich složení. A to je důležité hlavně z pozice toho, že o sebe chcete skutečně dbát.
5.     Cena a dostupnost těchto tónovacích krémů je vám na dosah ruky. Za velkou přednost se považuje finanční částka, za kterou je můžete koupit. Je totiž skutečně nízká. A k mání jsou v každé drogerii, přitom si můžete vybírat z několika značek nebo odstínů.