Usnadněte si práci díky kvalitním pomocníkům

Každá švadlenka dobře ví, že základem úspěchu je kvalitní šicí stroj, spolehlivý střih a látka odpovídající kvality, barvy a vzoru. Ale jen tyto základní potřeby nestačí, pokud nemáte k dokončení kalhot zip nebo k dokončení košile knoflíky. A to pořád ještě není všechno, protože už při počátečním stříhání potřebujete kvalitní a spolehlivé nůžky a před šitím jsou potřeba špendlíky k sešpendlení a když už jsme u toho špendlení, tak není dobré tuto činnost vykonávat jen tak na koleni či na zemi, ale potřebujete k ní figurínu.

krejčovský metr

Ano, krejčovská panna je velmi důležitým a potřebným pomocníkem každé švadlenky. Pomáhá Vám při sešpendlování Vašich výtvorů, při dokončovacích pracích a samozřejmě pak také při prezentaci Vašeho díla a při jeho vystavení. Nemyslete si, že tohoto pomocníka využívají jen profesionální švadleny, i Vy, které šijete jen tak pro radost své rodině je jistě oceníte, protože vždycky nebudete mít po ruce někoho z rodiny, kdo by Vám jen tak postál, abyste mohli dokončit sovu práci.

V naší široké nabídce najdete krejčovské panny v různých provedeních a velikostech. Záleží jen na Vás, jestli Vám stačí jen model na jednu velikost nebo chcete nastavitelný pro více různých velikostí. Také si můžete vybrat mezi pánskou, dámskou či dětskou krejčovskou pannou v různých velikostech.

rozešité sako

Většinou v rozmezí dvou konfekčních velikostí. Všechny modely jsou potaženy příjemným kvalitním látkovým potahem, do kterého se velmi dobře zapichují špendlíky, a na kterých opravdu dobře drží látka a jistě se Vám s nimi bude skvěle pracovat.

Jistě oceníte pevnost a odolnost, ale také nízkou hmotnost námi nabízených krejčovských pan. Většina modelů je také vybavena šroubem a dřevěným stojanem, díky kterému můžete regulovat její výšku. Ať už se tedy rozhodnete pro kterýkoliv model či provedení jistě budete velmi spokojeni. Kromě těchto pomocníků najdete v naší nabídce všechny další potřeby a pomůcky k šití i dokončování a zdobení Vašich výtvorů.