Stahování obsahu

Každý z nás někdy narazil na platformu YouTube, Facebook, Vimeo, downloader online či jiné. Všichni zajisté víme, v čem tkví jejich podstata. Konkrétně například server YouTube je místem, kde tvůrci prezentují svou práci. Najdeme zde influencery z celého světa, a z konkrétního obsahu máme nespočet možností, na co se podívat. Můžeme si zde všimnout zpěváků, hudebníků, filmařů, herců, youtuberů, či vlogerů, a to jak amatérských, tak profesionálních. Své fanoušky si najde takřka každé video, každá hudba, nebo jakékoliv jiné dílo, a to nejen na serveru YouTube.

videa

Jistě i Vy máte nějakého svého oblíbeného umělce. Ať už rádi posloucháte metal, sledujete blogy z cestování, učíte se pomocí DIY, nebo u videí pouze relaxujete, jistě víte, že nikdy nemáte záruku, že Vámi oblíbené video záhy nezmizí z portálu. Tento problém je často z důvodu algoritmu, který dané video špatně vyhodnotí a smaže. Tomu se však dá velmi jednoduše vyhnout. Jednou z možností, jak o konkrétní obsah nepřijít, je stažení daného videa, či hudby do svého zařízení. Ve Vašem notebooku, mobilu, či tabletu se totiž nemůže stát, že by Váš oblíbený obsah zmizel. Jak ale na to? Servery, které nabízejí stahování filmů, či seriálů, těžko nabízejí také videa všech tvůrců světa. Stejně tak pochybná kvalita stahovaného souboru může být zklamáním. Naštěstí existuje způsob, jak si svá oblíbená díla stáhnout, a to přesně tak, jak samy chcete.

stahování

Jak jsme zmiňovali výše, existuje způsob, jak si soubor stáhnout, aniž by se poškodila kvalita, nebo nás čekalo jiné zklamání. Oným způsobem je server stahujvidea.cz, který Váš soubor stáhne z jakékoliv platformy, zahrnující například YouTube, Facebook, Vimeo, Tumblr, Reddit, Pinterest, či TikTok. Celý princip spočívá v odkazu, který zde vložíte, a následně si zvolíte, v jakém formátu si přejete soubor stáhnout. Jelikož je celý proces stahování závislý na odkazu, máte tím pádem jistotu, že kvalita zůstane stejná, jako od autora. Dalším plusem je také fakt, že je tato služba dostupná zdarma, v neposlední řadě je také výhodou rychlost stahování.