Hypotéka bez dokládaní příjmu

Hypotéka je vžitý zkrácený název pro hypoteční úvěr. Jde o dlouhodobý úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Proces zisku hypotečního úvěru je většinou zdlouhavý a je nutno doložit své příjmy. Hypoteční úvěr bez nutnosti doložit své příjmy poskytuje společnost Americká hypotéka, kterou tvoří tým nezávislých specialistů na hypotéky, kteří jsou Vám buď formou telefonické nebo online komunikace ochotni a schopni poradit ohledně nejvýhodnějšího úvěru a to jak bankovního, tak nebankovního. Samotný pojem americká hypotéka je finanční možnost, jak získat peníze za krátký čas s minimálním úsilím. To, jak peníze použijete pak může být jen na Vás, ale za cenu vyššího úroku oproti klasické hypotéce. Americká hypotéka je na dnešním finančním trhu již zavedenou možností, jak se dostat k penězům, kdy nezáleží, zda jde o spotřebitelský nebo podnikatelský úvěr.

Klasická bankovní hypotéka

Společnost Americká hypotéka poskytuje službu hypotéka bez dokládání příjmu již 30 let. Na podnikatele není vyvíjen nátlak k předložení ziskovosti v daňovém přiznání, což činí hlavní rozdíl oproti podnikatelským úvěrům v bance. Jak bylo právě naznačeno, služba Hypotéky bez dokládání příjmů je určena pouze pro podnikatele, firmy nebo osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ) a to pouze za účelem použití peněz k podnikání, což ale nemusíte dokládat nijak jinak než Vašim čestným slovem. Společnost Americká hypotéka totiž svým klientům věří.

Dotazník

Proces zisku služby Hypotéka bez dokládání příjmů netrvá déle než pár dnů a v případě toho, že má klient k dispozici všechny potřebné dokumenty, Americká hypotéka je schopna vyřídit hypotéku do 24 hodin! Celé vyřízení je velmi jednoduché a počáteční komunikace probíhá především online formou dotazníku nebo telefonicky. Poté si společnost přijede pro podpis úvěrové smlouvy a peníze už jsou na cestě k Vám!