Proměníme vaše představy ve skutečnost

Vaše sny proměníme ve skutečnost bytový architekt praha Bydesign! Chcete zažít proměnu vašeho bydlení a nevíte jak na to? Máte sice představy, ale nejste si jisti provedením? Potřebujete „jen“ vyladit zařízení anebo kompletní přestavbu vašeho bytečku?

Jestliže vás trápí tyto a podobné myšlenky, kontaktujte nás a naše empatické a zkušené interiérové designérky vám nabídnou právě to, co vy potřebujete a po čem stůně vaše srdce.

srdce radost

Nabídneme vám zcela komplexní služby, co se týče interiérového designu. Máme dlouholetou praxi a jsme si vědomy, že vy jste tím hlavním a nejdůležitějším, protože vy v bytě budete bydlet a sdílet ho s vaší přítelkyní, přítelem, s rodinou. Nám stačí jen váš návrh, vaše podání, jak si asi představujete vaše nové bydlení a my se chopíme zaměření prostor, které požadujete proměnit či změnit, což je základem naší práce a nato vám nabídneme 2D návrh a 3D vizualizaci. Vy budete tím posledním, kdo bude mít závěrečné slovo, protože my nabízíme návrh spolu s konzultací, ale to neznamená, že si ho nebudete moci upravit dle svého názoru a uvážení.

Jak jsme předeslaly již na začátku, klient a jeho potřeby jsou pro nás důležité a respektujeme jeho názor a soukromí. Vytvoříme pro vás bydlení, kde se budete cítit jako v bavlnce a věřte, že se budete domů opět rádi vracet, protože vás tam bude čekat teprve ta pravá pohoda a harmonie.

interiérový design

Dbáme i na soulad barev a materiálů, stejně tak i na vaše pohodlí, abyste si mohli nový nábytek vychutnat co nejlépe. Upřednostňujeme kvalitu a tu vám i nabízíme, jak v materiálu prvků, tak i řemeslnou práci profesionálů – pokud bude potřeba speciálních úprav. Za tyto profíky ručíme, protože s nimi spolupracujeme dlouhou dobu a za tuto dobu je jejich skutečně profesní práce naprosto přesvědčivá. A kdo někdy potřeboval zručného řemeslníka, dá nám zajisté za pravdu, že v dnešní době „sehnat“ dobrého, kvalitního a s p o l e h l i v é h o podlaháře, zedníka, obkladače, je někdy téměř nemožné …