Neera je směs pro očistu organismu od nežádoucích odpadních látek

Proč čas od času podniknout očistnou kúru

Kvalita ovzduší – kvalita ovzduší se sice zlepšila ve srovnání s dobou za socialismu, ale stále není ideální. Smogové situace v zimě, a zároveň i v létě vlivem přízemního ozonu, nás nutí vdechovat toxické látky a ty se také zčásti usazují v organismu. Musíme rovněž připočítat průmyslovou výrobu a automobilový provoz.

Strava – nikdo z nás se nemůže zcela oprostit od některých nežádoucích látek obsažených ve stravě, mohou to být drobné mikrospory plísní, hniloby, různá dochucovadla, konzervanty, nevhodné složení a kombinace potravin, konzumace jídla ve stresu a ve spěchu, psychická nepohoda, nevhodná tepelná úprava, ohřívání jídel, dlouhé skladování atd. Těch zdrojů toxinů v organismu je opravdu mnoho.

zeleninové detoxikační šťávy

Detoxikační směs Neera

Neera je jednou z možností, jak provádět efektivní pročišťování tělesných buněk od nepotřebných nánosů toxinů a dalších odpadních látek vzniklých metabolickými procesy. Je to zkušenostmi prověřená léčebná směs stromové mízy několika druhů palem ze subtropických oblastí jihovýchodní Asie. Do směsi se přidává javorový sirup jako zdroj energie a pro doplnění některých minerálních prvků. Výhodou směsi Neera https://www.nakliceno.cz/neera/ je její snadná vstřebatelnost s minimálním výdejem energie na trávení, proto se tělo může lépe soustředit na odvádění odpadu. Podmínkou je samozřejmě dostatek tekutin ve formě čisté pramenité neperlivé vody.

ovocné detoxikační šťávy

Detoxikace, neboli hloubková očista, také přináší i úlevu lidem s nadváhou. Spolu s odpadními usazeninami totiž také mizí i přebytečný tuk, ale hlavně jde o hubnutí zdravou formou bez tzv. zpětného „jojo efektu“. Není to zkrátka hubnutí násilné, ale přirozený návrat do původního stavu – dá se to přirovnat k úklidu v místnosti, kde jste vaší vlastní vinou způsobili chaos a nepořádek, a kde čistota a věci na svých místech vám dodají energii a opětovný elán do života.