Kde vzít peníze?

Člověk-spotřebitel a soukromý podnikatel sice vedou relativně hodně rozdílné životy, jedno je však těm prvním i těm druhým společné. A sice to, že i kdyby se snažili sebevíc, je jen málo pravděpodobné, že by někdy v životě definitivně získali jistotu, že už se nikdy nedostanou do ekonomických problémů.

Existuje totiž celá řada příčin, jež mohou zavinit, že i ten, kdo má dnes peněz dost a dost, skončí v budoucnu v bídě. Někdy vlastní, jindy cizí vinou, ale na tom v konečném důsledku vlastně nesejde. Protože chudoba je chudoba a problémy, jež ji provázejí, jsou v každém případě stejné.

kalkulačka a peníze

A co má dělat ten, kdo se do finančních obtíží dostane a není schopen se s nimi vypořádat vlastními silami?

Někdo takový nemá jinou volbu, než si někde půjčit peníze, jež mu scházejí tu na živobytí a tu třeba na udržení vlastní firmy v chodu.

Ovšem kdo někomu takovému půjčí? Kdo svěří svoje finanční prostředky někomu, kdo je na dně, kdo si dost nevydělává, nemá žádné rezervy, zato však mu nějaký záznam hyzdí registry dlužníků, je ohrožen exekucemi a podobně? To by přece musel být blázen.

A takový ‚blázen‘ naštěstí existuje. Je jím nebankovní společnost poskytující půjčku zvanou hypotéka bez registru hypotekybezregistru.cz.

Právě tento typ půjčky je jako dělaný pro ty, kdo už nevědí pomalu kudy kam a jimž by snad vůbec nikde jinde nepůjčili. Tady ale i tito uspět mohou. A stačí k tomu jenom docela málo.

karty a dolary

Jakmile se tu žadatel po vyplnění jednoduchého formuláře na webu nebankovní společnosti, dohodnutí na podrobnostech a dání nemovitosti do zástavy za půjčených až sedmdesát procent odhadní ceny této nemovitosti zmíněnému poskytovateli půjček upíše, má rychlostí blesku k dispozici i skutečně nemalé peníze za velice výhodných podmínek.

A když z těchto peněz uhradí vše, co je třeba, a pak je řádně splatí, může mít po problémech.