Garážové stání u domu je správná volba


Máte doma před domem kus volného místa a auto, pro které vůbec nemáte garážové stání? Pokud jste na vše odpověděli ano, tak máme pro Vás nabídku, která není k zahození. Rozhodně počítejte s tím, že Vaše auto, díky tomu nebudete mít poškozené v nepříznivém počasí. Pořiďte si přístřešek pro auto. Pokud chcete mít své auto proti nepříznivému počasí chráněno, tak přístřešek je pro vás tou správnou volbou.

garážové stání

Co vám můžeme nabídnout?

Elegantní řešení pro garážové stání hned u domu, a je tu možnost rovnou zrealizovat garážového stání pro dvě auta. Pokud je Vás doma více a máte další auto k dispozici, tak je garážové stáni pro dvě auta značka ideál. Konstrukce je pevná a vyrobena ze smrkových KHV hranolů, tímto zabráníte poškození Vašeho auta a ochráníte ho před deštěm, sněhem, kroupami. Přístřešek je dřevěný a hodí se ke každému domu a zahradě. Variant garážového stání je spousta a záleží jen na Vás, jak si budete přístřešek představovat, neboť se jedná o věc, která Vám bude stát před domem na pořad. Za vhodnou alternativou pro klasické garáže.

stání pro auta

Zajímá Vás cena?
Cena závisí na požadavku, podle kterého posoudíme, o jaký druh garážového stání se bude jednat, a vše je individuální. Spolehnout se můžete na vysokou kvalitu přístřešku a levnou záležitost. Čekají na vás i slevové akce.

Výhoda přístřešku
Hlavní výhodou je snadná instalace, údržba a chrání Vaše auto před nepříznivým počasí. Lak auta je v zimě více degradován a je obtížné v zimě odstraňovat kusy zamrzlého sněhu a ledu, proto je přístřešek důležitým doplňkem pro Vaše auto, které už nebudete mít kvůli zimě poškozené.

Neváhejte a mrkněte na naše nabídky, které pro Vás máme. Vždy pro Vás najdeme vhodná řešení na míru, dle Vašich požadavků. Vše je individuální a převážně musíte mít představu o tom jaký přístřešek, garáž pro Vaše auto Vám buďe vyhovovat. Kdykoliv nás můžete kontaktovat doba dodání je 2 až 4 týdny.