Užijte si vzájemné partnerské opojení


dvě svíčky, kytička

Milostný vztah partnerů není pouze o užití si a uspokojení své přirozené potřeby. Je to také o lásce, vzájemném porozumění si a naladění na stejnou vlnu. Není to tak jednoduché, jak se může zdát, obzvláště v dnešním světě, kdy má člověk plnou hlavu myšlenek, nedokáže se pořádně odreagovat, uvolnit, a natož se na sex soustředit celým svým tělem https://www.femina.cz/20-minut-10-hodin-3-dny-co-se-deje-s-telem-kdyz-tipnes-posledni-cigaretu/i myslí. Od toho tu je právě partnerská tantrická masáž praha , abyste se naučili porozumět nikoliv jen svému vlastnímu tělu, ale také tělu, myšlení a touhám vašeho partnera. Co můžete od tantry očekávat?

Tantrickou masáž by si měl zkusit alespoň jedenkrát každý pár. Naučí vás to totiž spoustu nových věcí, najednou pochopíte podstatu celého aktu a naučíte se vnímat své tělo na úplně jiné úrovni, než tomu bylo doposud. Můžete si vybrat, jestli celý zážitek prožijete spolu se svým přítelem, nebo jestli zvolíte oddělenou variantu. Obojí má své výhody, prokonzultujte to se svou masérkou. Co se týče samotných masérek, jedná se o zkušené krásky, které přesně vědí, co dělat, kam sahat, co stimulovat a podobně. Pod jejich rukama se budete doslova rozplývat.
Proč vyzkoušet se svým partnerem právě tantru?
–        Maximálně se uvolníte, zapomenete na své problémy a odreagujete se
–        Prohloubíte se svým protějškem váš vztah
–        Zaženete obávaný stereotyp a vyzkoušíte něco nového
–        Poznáte mnohem lépe nejen své tělo, ale také svou mysl
–        Zažijete pocity, které jste neměli možnost zažít nikdy předtím

Dejte stereotypu červenou

Zejména v několikaletých vztazích to může občas skřípat, hlavně tedy co se týče stereotypu. Pokud se mu chcete vyhnout, je nutné se nebát zkoušet nové věci, prozkoumávat svá těla, nebát se trošku experimentovat. Právě tantra masáže vám pomohou překonat tyto pochybnosti ve vašem vztahu, a opět se díky nim přesvědčíte, že váš protějšek je ten pravý.

prsa, podprsenka, řetízek