Stavíme typové domy


Proč si nás vybrat?
Jsme stavbení fira, která má velmi dobrá hodnocení od klientů. Stavím typové dřevostavby a zděné domy podle našich projektů. Projekty si připravujeme sami a při jejich tvorbě vycházíme z toho, co naši klienti většinou chtějí. To zjišťujeme při konzultacích s klienty, kteří chtěl připravit individuální projekt na míru. Řešíme s nimi požadavky na moderní bydlení, což je většinou dostatek světla, velkorysý obývací prostor a nízké náklady na provoz. Samozřejmostí je moderní design zvenčí i uvnitř.

stavba domu

Postavili jsme už soustu domů, kteří obsahují i tepelné čerpadlo a solární panely. Díky tomu jsou naše domy nízkoenergetické, což pocítíte při placení nákladů za energie. V dnešní době je každý rád když ušetří nějakou tu korunu, tak proč neušetřit i při topné sezóně? Solární panely vám zase vyrobí elektřinu, kterou budete moct využít hned, nebo uložit na později do baterií.

Všechny naše domy jsou kvalitní a rozhodně se nemusíte bát, že by nevydržely až do vašeho důchodu. Máme dostatek velice šikovných řemeslníků, kteří domy staví. Velmi žádané jsou bungalovy, které jsou ve velikosti 2kk až 5kk, takže jsou dost velké pro samotné páry i pro rodiny s dětmi. Jedním z domů, které jsme klientovi předali, byl i dům pro Marka Ztraceného https://www.enerdomy.cz/dum-pro-marka-ztraceneho, který je opravdu velký a poskytuje majitelům spoustu denního světla díky velkým proskleným plochám.

typový bungalov

Prohlédněte si naše projekty
Pokud by vám stačil typový projekt a nebudete potřebovat individuální projekt na míru, můžete si vybrat z naší široké nabídky. Naše domy najdete na webu, kde si je můžete prohlédnout. Uvidíte nejen jak domy vypadají postavené, ale i dispozici uvnitř. A to vám pomůže se rozhodnout při výběru. Naše domy jsou funkční, kvalitní a za dobrou cenu. Můžeme vám dokonce i sehnat stavební povolení, pro nás nejsou klienti jen zdroj příjmů.