Nebuďte líní a pořiďte si ruční bazénový vysavač


Člověk je tvor velmi vynalézavý, a aby se nemusel příliš namáhat, vytváří si různé pomůcky, nářadí a stroje. To je sice chvályhodné, ale mezi odpočinkem a pohybem musí panovat rovnováha, jako ostatně se vším v životě i ve Vesmíru. Každý extrém je vždy nakonec sražen, aby mohl donekonečna panovat rovnovážný stav.

bazénové dno

Jestliže například budete mít nohu v sádře, a zlomenina se bude hojit celý měsíc, za tu dobu vám ochabnou svaly na noze tak, že ji budete muset pomalu začít rehabilitovat a rozcvičovat. Jak vidíte, bez pohybu, a bez rozumného procvičování svalů to prostě nejde. Na opačné straně vah jsou v tomto případě extrémní a vrcholové sporty, a tam zas dochází k mnoha úrazům, a například vzpěrači mohou mít za roky dřiny tak poškozené klouby, že jsou zralí ve středním věku na invalidní důchod.

pobyt u bazénu

Tímto vám chceme naznačit, abyste sportovali, ale rozumně. A klidně můžete začít u vašeho bazénu, ještě před tím, než do něj vstoupíte. Poslouží vám k tomu ruční bazénový vysavač. Možná se teď divíte, co je to za nesmysl, a proč cvičit s vysavačem, ale stačí uchopit do ruky teleskopickou tyč, a brzy pochopíte, co máme na mysli. S ručním vysavačem totiž perfektně zaměstnáte svaly paží, nohou, hrudníku, břicha i zad, prokrvíte je, posílíte, a zároveň zlepšíte náladu. Ruční vysávání vás pak bude o to více bavit a navíc je stejně účinné jako u robotických vysavačů, takže nelze tvrdit, že je ruční vysavač pomůckou k ničemu.

Další podstatnou výhodou ručních vysavačů je jejich nízká cena a minimální poruchovost. V podstatě se na nich nemá co porouchat, a pokud s vysavačem budete zacházet rozumně, vydrží vám sloužit řadu let. A i kdybyste přece jen nedopatřením na plastový nástavec šlápli, a on praskl, pak to není tak významná škoda, jako když se rozbije drahý robotický stroj za desítky tisíc korun.