HSS Co – síla a odolnost, která vás nezradí!

Zásadní otázka zní. Co dělá z obyčejného kutila domácího opravdového mistra ve svém oboru? Zkušenosti? Určitě! Ovšem také to správné nářadí v ruce! Například takové vrtačky a vrtáky. Většina z nich nemá problém provrtat měkčí materiály, jako je například dřevo. Přitvrdíme. Dokážete provrtat zdivo? I na to byste ve své dílně jistě ten správný nástroj našli. Dobrá, ještě trošku zvyšme náročnost. Co takový nerezový materiál a kovy? Na to, že jsou vaše vrtací nástroje krátké? Říkáte, že provrtat nerez a ušlechtilé kovy v domácích podmínkách je nemožné? Dovolte nám, abychom vás vyvedli z omylu a představili vám vysoce výkonné HSS Co vrtáky!

Vrtáky

Ano, je to tak! I v prostředí vaší domácí dílny můžete pracovat s opravdu odolnými materiály. S našimi HSS Co vrtáky to pro vás bude hračka. Dají se použít do všech typů elektrických, akumulátorových i ručních vrtaček, tudíž nemusíte měnit svůj oblíbený kousek. Stačí, když vyměníte vrták za odolnější a výkonnější. HSS Co vrtáky jsou vyrobené z rychlořezané ocele, jak napovídá zkratka HSS (High speed steel). Ta se běžně používá na výrobu obráběcích strojů, je tvrdá, tepelně odolná a dá se brousit. Již díky tomu jsou odolnější než vrtáky, které běžně používáte na provrtání měkčích a poddajnějším materiálů. S tímto materiálem snadno provrtáte nerez, železo, ocel i další kovy. Menší průměry si poradí i s měkčími materiály jako jsou dřevo a plasty. Příměs kobaltu ještě pojišťuje odolnost HSS Co vrtáků vůči opotřebení.

High speed steel

V naší nabídce naleznete celou plejádu různých velikostí HSS Co vrtáků od nejmenších po největší. Každý si tedy snadno vybere, která velikost mu v jeho dílně schází. Nebo si můžete rovnou objednat celou sadu a žádnou velikost HSS Co vrtáků ve své dílně už nikdy nepostrádat. Vydrží vám celou věčnost a budou vám věrnými služebníky při realizaci vašich projektů.

Pořiďte si vysoce výkonné HSS Co I-nastroje.cz.