Betonová mísa

České betonové mísy z nabídky firmy Aspoň Tohle oplývají velmi originálním nápadem a jsou jednoznačně unikátní. Mísy se vyznačují především originálním tvarem, který je tvořen umělci, designéry a kreativci se srdcem pro sochařství a modelování. České betonové mísy jsou precizně zpracovány a vytvarovány, aby splňovaly požadavky toho nejnáročnějšího zákazníka. Mísy mají velmi pečlivě zpracován detail, stabilní základnu, stejnoměrnou tloušťku okraje a také moderní a zároveň praktický přechod mezi tenkým okrajem a masivním dnem.

struktura betonu.jpg

Mísy jsou zpracovány ručně, přesto se nemusíte obávat, že by jim chyběla přesnost a preciznost. Ve struktuře můžete vidět občasné vrypy od špachtle, které míse dodávají finální a originální strukturu. Abychom vám nastínili práci betonářské firmy Aspoň Tohle, představíme vám například dokonale vytvarovanou betonovou mísu s názvem Manta, zvaná Královna oceánů. Jak jste už jistě poznali, design mísy je inspirován a zpracován podle těla úžasného mořského tvora Manty obrovské, která se v moři vznáší s obrovským klidem a elegancí. Tyto prvky jsou také přeneseny na naši mísu. Sochařka Veronika Durová, která zpracovala téma Manty obrovské a vytvořila tak úžasně tvarovanou betonovou mísu, využila při své práci vlastnosti, jako jsou jednoduchost, použitelnost, eleganci a velkou osobitost. Mísa je vytvořena z vyztuženého, vysokopevnostního betonu, jehož textura sympatizuje s dokonalými křivkami mísy a vzájemně spolu ladí ve společné harmonii. Na webových stránkách firmy Aspoň Tohle naleznete, mimo jiné, další nabídku originálních a nadčasových betonových mís, které budou korespondovat s vašimi požadavky a nároky na designové doplňky do vašeho interiéru.

textura beton

Firma Aspoň Tohle je uměleckým betonářstvím, které vzniklo v roce 2018. Výrobky z této firmy se vyznačují svou originalitou, účelností a především svou krásou. Firma poskytuje také architektonické a kreativní služby. Jde o skicování, modelování, simulace a restaurování kamene, betonu a štuku.